0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Едноставна Модерна Шолја За Кафе За Патување Со Капак За Превртување | Изолиран Нерѓосувачки Челик За Повеќекратна Употреба Ладна Пијалак Ладна Шолја За Кафе Терм?

Едноставна Модерна Шолја За Кафе За Патување Со Капак За Превртување | Изолиран Нерѓосувачки Челик За Повеќекратна Употреба

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Пријателски за држачи За чаши : шолја за кафе за патување направена од издржлив нерѓосувачки челик. Изолиран двоен Ѕид : ги Одржува пијалоците топли или ладни со часови. Отпорен на истекување : Две сламки за повеќекратна употреба и јасен капак што се превртува за претпочитање на раката за пиење. Безбедна Машина За Миење Садови. Ограничена Доживотна Гаранција И Патент Во Очекување.

Особините

Купувачите избираат и