0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Хук Детска Потера Камо Кошула За Изведба Со Долги Ракави

Хук Детска Потера Камо Кошула За Изведба Со Долги Ракави

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

90% Полиестер, 10% Спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Хук : Обединување на риболовците преку инженерска, техничка опрема дизајнирана да ја поттикне вашата страст и потрага без разлика кога, каде или како рибите. Кошулата Со Долги Ракави Со Вентилација На Хук Е преполна Со Технологија За Изведба На Хук за да се справи со елементите на водата |оваа лесна кошула на вратот на екипажот со решеткасти страни е идеален слој во поладни денови и совршено се носи сама по себе кога е жешко. ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ : оваа риболовна кошула ја штити вашата кожа од штетните зраци на сонцето-Хук ги додаде најнапредните материјали за блокирање на сонцето +30 upf во нивната облека за да ги блокира иa и УВБ зраците. ОСЛОБОДУВАЊЕ НА ДАМКИ : Бидејќи риболовот може да биде валкан, Хук додаде специјален третман за ослободување дамки кој не само што овозможува дамките (како што се цревата за масло и други) лесно да се измијат, туку и се спротивставува на мрсните материи од прицврстување на облеката на прво место. АНТИМИКРОБНО : како и Сите спортисти, рибарите се потат - хук антимикробниот третман го инхибира и убива растот на мирисот што предизвикува микроорганизми.

Особините

Купувачите избираат и