0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Врски со кабелски поштенски уреди 10 инчи, 200 парчиња индустриски најлон поштенски врски | Тешки за заклучување на жицата за заклучување на жицата со сила од затегну?

Врски со кабелски поштенски уреди 10 инчи, 200 парчиња индустриски најлон поштенски врски | Тешки за заклучување на жицата за

DEN 207.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Игра важна улога на некои привремени градилишта, како што се правење привремени засолништа (кампување), жица за оградување, управување со неуредни кабли за напојување и кабли за податоци итн. Покрај тоа, малите заби за заклучување на кабелската вратоврска совршено се вклучуваат со ретчето заради прецизниот калап и строгиот процес на производство, што обезбедува безбедна врска и прави предмети за заклучување. Уште повеќе, тие можат да се користат во која било временска состојба и под температурата од -40 до 185 степени F, кои се совршени за затворено и надворешно користење во долг животен век. Тие се тешки, флексибилни и можат да бидат заедно со повеќекратна сила.【Организирани】- кабелските врски се добри помагачи кои ефикасно ги склучуваат вашите неуредни кабли и жици на жици заедно за да ги одржат организирани и да спречат случајно оштетување. Благодарение на јачината на индустриското одделение, тие се применливи за повеќекратни проекти како управување со кабел, поправка на ограда . 【Извонреден дизајн】- Доаѓа со свиткан врв на крајот на вратоврската, што обезбедува непречено и побрзо вметнување во случајот Ratchet. Благодарение на јачината на индустриското одделение, тие се применливи за повеќекратни проекти како управување со кабел, поправка на ограда . Тие се тешки во сила, издржливи во материјал, повеќе парчиња во количина и премија во квалитетот Специфицирање на центризил : 50 lbsl должина : 10 инчи ширина : 0,19 инчи Дијаметар : 2,56 инчипаж : Оригинално пакување 200 PCScolor : Blacksasta Chion? ? 60 ден без парични средства за враќање на парите за да започнете да ги врзувате работите и да ги одржувате организираните!. 【Извонреден дизајн】- Доаѓа со свиткан врв на крајот на вратоврската, што обезбедува непречено и побрзо вметнување во случајот Ratchet. Тие се тешки, флексибилни и можат да бидат заедно со повеќекратна сила.

Особините

Купувачите избираат и