0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Чорапи на екипажот Карма - една големина најмногу одговара

Чорапи на екипажот Карма - една големина најмногу одговара

DEN 273.60
Во форма достапна за нарачката

Износот

71% памук, 18% најлон, 8% полиестер, 2% спандекс, 1% гума. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Совет за истегнување : Без разлика дали се шетате низ куќата или уживате во денот надвор, нашите забавни чорапи остануваат ставени и се чувствуваат одлично за целодневно носење. Тие имаат мала количина на еластична за да спречат лизгање и да бидат премногу затегнати на телето. Единствени дизајни : Нашите удобни чорапи на екипажот имаат необичен дизајн и илустрација за да се совпаднат. Модели кои се движат од зуењето на пчелите до жестоките печатени гепарди, сите ќе најдат лик или дизајн за да одговараат на нивниот стил. Ултра удобно : Овие забавни чорапи се направени со супер пријатна мешавина од памук, вклучувајќи 71% памук, 18% најлон, 8% полиестер, 2% спандекс и 1% гума. Тие доаѓаат во изградба со една големина. Соберете ги сите : животот е премногу краток за здодевни чорапи. Нашите новински чорапи доаѓаат во бројни бои, мерат приближно 3 "l x 14" H, и направете одличен подарок за пријателите и семејството. Машинско миење со слични бои и суво суво на ниско ниво. Карма : Ние веруваме дека вредноста е во деталите, и затоа се гордееме со пофините точки на секоја ставка што ја произведуваме. Нашите колекции на домашен декор, подароци, облека и повеќе се дизајнирани да донесуваат радост и уникатен стил до секој ден.

Особините

Купувачите избираат и