0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
N/A Zipper Pencil Case што може да се пее Крафт хартија Ретро канцелариски материјал за складирање на хартија за хартија

N/A Zipper Pencil Case што може да се пее Крафт хартија Ретро канцелариски материјал за складирање на хартија за хартија

DEN 2742.08
Во форма достапна за нарачката

Износот

Занаетчиството е прецизно, а шиењето е добро пропорционално и добро. Тешко да се искине. Може да се направи брчките може да се пеглаат. Се чувствува пријатно, има допир и текстура и е близу до текстурата на кожа. Издржлив, колку повеќе го користите, толку подобро можете да го видите создавањето време, оставајќи свој временски печат. Занаетчиството е прецизно, а шиењето е добро пропорционално и добро. Тешко да се искине. Може да се направи брчките може да се пеглаат. Се чувствува пријатно, има допир и текстура и е близу до текстурата на кожа. Издржлив, колку повеќе го користите, толку подобро можете да го видите создавањето време, оставајќи свој временски печат. Занаетчиството е прецизно, а зашивањето е добро пропорционално и фино. Точното за да се искине. Може да се пеглате брчки. Се чувствува удобно, има допир и текстура и е близу до текстурата на кожа. Почитувано, толку повеќе вие Користете го, толку подобро можете да го видите креирањето на времето, оставајќи свој временски печат. Стол : Моливчиња за моливчиња : 210*60*60ммматеријал : Измиен Крафт хартија : Училишта и канцеларии Функција : Пенкало за пенкало / Подарок / Училиште. Случај (со исклучок на пенкало) Белешка : 1. Поради разликите помеѓу екраните на мониторот, вистинската боја може да варира малку од сликата.2.Итем мерка со рака, може да биде 1-2 см различни, вашето kindубезно разбирање ќе биде многу ценето.

Особините

Купувачите избираат и