0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
NetApp FAS3210 Двојна контролер DS4243 DISK SHILL 24X1TB

NetApp FAS3210 Двојна контролер DS4243 DISK SHILL 24X1TB

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Тестирано и обновено од Грентек Системи, состојба на оценка „А“. Нетоп двоен контролер со полица на дискот DS4243 со 24 TB (XL конфигурација). Ги вклучува сите потребни делови за да ја завршите вашата инсталација. Професионална спакувана, забрзана испорака на располагање. Помош за прилагодена конфигурација од системите Greentec. Тестирано и обновено од Грентек Системи, состојба на оценка „А“. Нетоп двоен контролер со полица на дискот DS4243 со 24 TB (XL конфигурација). Ги вклучува сите потребни делови за да ја завршите вашата инсталација. Професионална спакувана, забрзана испорака на располагање. Помош за прилагодена конфигурација од системите Greentec. Net App FAS3210 FILER HEAD -DUAL CONTROLLER -1 X DUAL PORT, BARE CAGE 10 GBE NIC, 1107 -DS4243 W/24 X 1 TB SATA дискови -2x IOM3 контролори 2 PSU -24 TB вкупно -ги вклучува сите хардвер на решетката, кабли и додатоци -тестирање на тестирање со преку ноќ Изгорување за сите системи, целосна гаранција за мирот на умот; -Кстра двојно пристаниште, голи кафез 10гбе Ник. -Additional discounted DS4243 Disk Shelf Includes : On Tap 8.1.4, A_sis (Deduplication), CIFS, FCP, HTTP, i SCSI, Near Store Option, NFS, Cluster, Snapmanager_oracle, Snap Restore, Snapmirror, Snap Vault, Flex Clone, SMHV-MSFT, SMSQL, Snap Drive- Windows, менаџер за обезбедување, менаџер за операции.

Особините

Купувачите избираат и