0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Течност За Корекција на термичка Хартија Со Нож За Дебоксирање, Течност За Заштита На Податоци Од Термичка Хартија, Уред За Покривање Информации, Артефакт За Зашти?

Течност За Корекција на термичка Хартија Со Нож За Дебоксирање, Течност За Заштита На Податоци Од Термичка Хартија, Уред За

DEN 113.12
Во форма достапна за нарачката

Износот

●Исчезнува Во едно Бришење 2 во 1 артефакт за заштита на приватноста, лесно размачкајте и кажете збогум на истекувањето, опремено со нож за отворање кутија, кој лесно може да ја отвори кутијата. Исчезнува во едно бришење, само треба нежно да избришете, можете да направите важни податоци да исчезнат. ●Заштита на приватноста● нашата поправна течност може да обезбеди најдобра заштита за безбедноста на вашите информации, а течноста за корекција на термичка хартија со нож за отклучување е совршен подарок за семејството, пријателите и вас. Особено за девојките кои живеат самостојно, неопходно е да ја заштитите вашата безбедност. ●Уникатен Дизајн● лесен дизајн, носете го со себе и долготраен (едно шише може да се нанесе повеќе од 100+ пати). Завртете го капакот и може да спречите истекување на течноста.(ротирај десно). ●Широк Спектар На Апликации● лесно може да ги избрише сите детали за потврдите, етикетите на пакетите, сметките, понудите за кредитни картички, банкарските извештаи, даночните пријави, разгледниците, несаканата пошта и многу повеќе. Тоа е добар помошник за вас, без разлика дали сте на службено патување или патување, или само за активности во вашиот град. ●Едноставна Операција Без повеќе проблеми со криење на вашите personal податоци. Овој отстранувач на податоци има едноставен и удобен дизајн, само отворете го капакот тогаш е подготвен за употреба. Неговиот капак лесно се затегнува и може да спречи истекување на течноста. Лесен за Носење. Околу 10мл вијала, пренослив. Описи : 1. Оваа течност за корекција на термичка хартија со нож за отклучување е најбрзиот и најефикасниот отстранувач на податоци на пазарот. 2. Не само што може лесно да ја отвори кутијата, туку и брзо да ги отстрани информациите за сметките, етикетите на пакетите итн. 3. Лесен дизајн, носете го со вас и долготраен. 4.Завртете го капакот и може да спречите истекување на течноста.(ротирај десно) Спецификации : Капацитет : 10мл Стил : Течност За Корекција, Вклучен Пакет За Додатоци : 1/3/5 Парчиња * Течност За Корекција На Термичка Хартија Забелешка : 1. Не дозволувајте вашите очи директно да го допрат овој производ. 2. По употребата, капачето на шишето треба да биде цврсто затворено за да се спречи испарување на течноста. 3. Поради рачни мерења, ве молиме дозволете мали отстапувања во мерењето. 4. Поради различните ефекти на екранот и осветлувањето, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата.

Особините

Купувачите избираат и