0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Пилот Рефил за г207/Г2лтд/Б2П гел/г-дин 0,7 мм-Црно

Пилот Рефил за г207/Г2лтд/Б2П гел/г-дин 0,7 мм-Црно

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Пилот Гел Мастило Пополнува 0,7 мм. Пакет од 12. Боја На Мастило-Црна. Одговара на г2 повлекување гел мастило ролери пенкала. Види кодови PI16319, PI16320, PI16321, PI21773 И PI21775. Висококвалитетно полнење пенкало. Со убав врв. Идеален за б2п, Г-Чук, г2 повлекување, Г-2екс, мр1 и мр3 опсег. Рефилс за г2 пенкало, блг27. Иконското и најпродавано пенкало за гел што може да се повлече Од Пилотот. Фаворизирано ширум светот од професионалци и јавноста, мазното мастило за гел обезбедува без дупки и живописно искуство за пишување од почеток до крај. Со повеќе од триесет возбудливи бои за избор, има Г207 за секоја пригода, и со достапни полнења ова е навистина пенкало што ќе остане со вас со години. Амортизираниот ergономски стисок и мазните кривини на џебниот клип му даваат на пенкалото едноставна, но елегантна завршница што се вклопува во џебот, кутијата со моливи или раката со еднаква леснотија, дозволувајќи ви едноставно да пишувате.

Особините

Купувачите избираат и