0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Совети за спреј за спреј од 12 парчиња, безжичен распрскувач на бои, врвот на млазниците за воздух, врвот на бојата за додатоци за машина за прскање без воздух

Совети за спреј за спреј од 12 парчиња, безжичен распрскувач на бои, врвот на млазниците за воздух, врвот на бојата за додатоци

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Карактеристики : Усвојување на квалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, реверзибилни совети за безжичен воздух е квалитетно и не е лесно или деформирање, може да ги поддржи вашите повеќекратни намени и вие долго време. Можете да ги испратите овие совети за спреј до оние луѓе кои сакаат да сликаат, како што се вашите, соученици, колеги, роднини, соседи, членови на семејството, шокантно со нешто навистина практично. Карактеристики : Усвојување на квалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, реверзибилни совети за безжичен воздух е квалитетно и не е лесно или деформирање, може да ги поддржи вашите повеќекратни намени и вие долго време. Можете да ги испратите овие совети за спреј до оние луѓе кои сакаат да сликаат, како што се вашите, соученици, колеги, роднини, соседи, членови на семејството, шокантно со нешто навистина практично. ATOZS Specifications : Size : 109, , 209, 211, 311, 315, 411, 415, 515, 517, 621 and 623 Notes : Poking risk may exist, keep from .Material : 304 Stainless Steel, Tungsten Carbide, Nyloncolour : black Package Contents : 12 X Совети за боја на спреј Графитивно Горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Забелешка : рефлексија на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот во малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см.

Особините

Купувачите избираат и