0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Cobee ®ensетски Хемиски Пенкала, 0,5 мм Разнобојни Гел Пенкала Со Мастило Пресврт Брзо Сува Топка Точка Пенкало Пастелни Ролери Пенкало Фина Точка Пенкало Мазни Пишувањ

Cobee ®ensетски Хемиски Пенкала, 0,5 мм Разнобојни Гел Пенкала Со Мастило Пресврт Брзо Сува Топка Точка Пенкало Пастелни Ролери

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

®Врвен Дизајн На пресврт} Секое пастелно пенкало има врвен дизајн на пресврт што ви овозможува лесно да го повлечете или продолжите врвот, спречувајќи мастило да навлезе на други предмети при носење на пенкалото во торба или џеб. Ова брзо суво пенкало со мастило прави практични подароци за семејството, пријателите, учениците, соучениците и колегите. Едноставниот, но стилски дизајн се одликува со мек допир и удобен стисок, што ги прави совршени за секојдневна употреба и потреби за замена. €Широка Апликација Овие хемиски пенкала се погодни за пишување, земање белешки, цртање, водење дневник, скицирање, сликање, бележење и многу повеќе, задоволување на вашите различни потреби во секојдневното учење и работа. Едноставниот, но стилски дизајн се одликува со мек допир и удобен стисок, што ги прави совршени за секојдневна употреба и потреби за замена. Различните бои се корисни за истакнување или кодирање на бои клучни точки во текст или белешки, совршени за цртање уметнички проекти и истакнување текст. €Широка Апликација Овие хемиски пенкала се погодни за пишување, земање белешки, цртање, водење дневник, скицирање, сликање, бележење и многу повеќе, задоволување на вашите различни потреби во секојдневното учење и работа. ●Шарено Брзо Суво Мастило●Нашето пенкало за фини точки е дизајнирано да ви овозможи непречено и без напор искуство за пишување. Со големина на врвка од 0,5 мм, овие брзи пенкала за сув гел нудат мазен и континуиран проток на мастило, што ви овозможува да пишувате со прецизност и детали. ●Деликатен Подарок●симпатичните пенкала со ролери имаат извонредна и привлечна пластична надворешност со сјајна пастелна боја обоена завршница на бурето, давајќи им уникатен и врвен изглед. ●ensетски Пенкала За Топчести Пенкала ● овој сет вклучува 5 топчести пенкала што се повлекуваат во различни пастелни бои.

Особините

Купувачите избираат и