0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Контролер на Lian Li -strimer L-Connect 3 за PW24-V2, PW12-V2, PW8-V2, PW12-PV2, PW8-PV2

Контролер на Lian Li -strimer L-Connect 3 за PW24-V2, PW12-V2, PW8-V2, PW12-PV2, PW8-PV2

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Стример L-Connect 3 контролер. Контролни ефекти на осветлување со L-Connect 3 за персонализирање на светлосни ефекти. Компатибилен со Strimer Plus и Strimer Plus V2. Достапно за матична плоча 24-пински, GPU Dual 8-Pin и GPU Triple 8 PIN. Компатибилен со PW24-V2, PW12-V2, PW8-V2, PW12-PV2, PW8-PV2. Дозволете Lian Li PW24-V2, PW12-V2, PW8-V2, PW12-PV2, PW8-PV2 за да користите софтвер Lian Li L Connect 3.

Особините

Купувачите избираат и