0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Де Роза - фигура за зимски був

Де Роза - фигура за зимски був

DEN 819.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Направено од уругвајски занаетчии, ниту еден предмет не е врежан точно исти. По првото од неколкуте отпуштања од печки, фигурините се рачно насликани со шарена разновидност на керамички лизгања и светли глазури од емајл, а потоа се нагласени со платина и 18 карат злато.

Особините

Купувачите избираат и