0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Јака од крава - Прилагодлив Четирислоен Најлон Задебелена Јака Од Крава Со Метална Тока Од 2 Реда И Синџир За Влечење На Прстен Метална Тока За Коњ, Овци, Говеда, Куче

Јака од крава - Прилагодлив Четирислоен Најлон Задебелена Јака Од Крава Со Метална Тока Од 2 Реда И Синџир За Влечење На Прстен

DEN 219.04
Во форма достапна за нарачката

Износот

Должина На Јака : Прибл.95см (37,4"); Обем На Вратот : Прибл.59-86см (23,6"- 33,8"). Висококвалитетен најлонски материјал, не е лесен за стареење, лесен за употреба, силно и издржливо, четирислојно задебелување, два шевови се посилни. Прилагодлив дизајн, прилагодете го обемот на вратот погоден за сопствените говеда и овци. Погоден за потребите на сточарството, лесен, едноставен, удобен и донесе додатоци за раст за вашиот добиток. Должина На Јака : Прибл.95см (37,4"); Обем На Вратот : Прибл.59-86см (23,6"- 33,8"). Висококвалитетен најлонски материјал, не е лесен за стареење, лесен за употреба, силно и издржливо, четирислојно задебелување, два шевови се посилни. Прилагодлив дизајн, прилагодете го обемот на вратот погоден за сопствените говеда и овци. Погоден за потребите на сточарството, лесен, едноставен, удобен и донесе додатоци за раст за вашиот добиток.

Особините

Купувачите избираат и