0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Полес електрична запалка на свеќата Navpeak, ветровиторен ладен лак, USB полнење, со LED дисплеј за напојување, долго флексибилно стапче за свеќа BBQ камин гасен шпорет Фен?

Полес електрична запалка на свеќата Navpeak, ветровиторен ладен лак, USB полнење, со LED дисплеј за напојување, долго флексибилно

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Економично : Нашиот запалка може да се наполни во циклус, не бара посебен извор на гориво, не треба да се грижите за истекување на гориво или да носите посебен контејнер за гас од бутан. Изработка на опција за еко-пријателска. Механизам за двојно заклучување : Нашата запалка за свеќи има механизам за двојно заклучување за да обезбеди безбедност и да спречи случајно активирање и да го намали ризикот од повреда. Може лесно да се наполни со USB кабел. Автоматска контрола на електрична енергија : Нашите запалки имаат вграден тајмер што автоматски се исклучува од запалката по 10 секунди, што помага да се спречи запалката да се прегрее или да остане премногу долго. Спецификација : Големина : 25. Оваа одлика исто така помага во зачувувањето на траењето на батеријата. Индикаторот го користи бројот на променливи LED светла за да ја покаже преостанатата моќ. Индикатор за батерија : Оваа запалка за свеќи има индикатор за батерија за да ви помогне да знаете кога полесни треба да се наполни. Индикатор за батерија : Оваа запалка за свеќи има индикатор за батерија за да ви помогне да знаете кога полесни треба да се наполни. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Може лесно да се наполни со USB кабел.5*1,5 см Материјал : легура на цинк + ABS + Не'рѓосувачки челик Употреба за : свеќа, шпорет на гас, камин, BBQ, на отворено, список со пакети во затворен простор : 1 x полесен 1 x USB кабел Белешка : Транзиција : 1cm = 10мм = 0,39inch Ве молиме, дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Изработка на опција за еко-пријателска. Ви благодарам!. Ветроупорен и бесрамни : Нашите запалки за свеќи се дизајнирани да можат да запалат во ветровити или надворешни услови, што ги прави идеални за активности на отворено, како што се кампување, пешачење или излети.

Особините

Купувачите избираат и