0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Црна, Школка, АТ-ВМ95, Кертриџ, Игла, Масло За Сансуи СР-717, СР-333, СР-535, СР-3080, СР-5090, СР-Д25, ФР-П5, СР-25, СР-2060, СР-626, СР-323, СР-Д45, СР-7090

Црна, Школка, АТ-ВМ95, Кертриџ, Игла, Масло За Сансуи СР-717, СР-333, СР-535, СР-3080, СР-5090, СР-Д25, ФР-П5, СР-25, СР-2060,

DEN 1215.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Црна Школка, Аудио Техника Кертриџ и Игла Со Напредно В2 Синтетичко Вретено Масло. Испорачани исклучиво Со Аудио Потекло во ВЕЛИКА британија. Ова е Одличен квалитет НА кертриџ и игла со исклучителна испорака со ниска и висока фреквенција. Школка за глава направена од Алуминиум, Фиксирање направено од Месинг, Жиците се направени од бакар без кислород (ОФЦ) за почист звук. Терминалите се позлатени. В2 Супер Масло-Напредно Синтетичко Вретено и Моторно Лубрикант – Ја Елиминира Бучавата и Татнежот, Обезбедува Правилна И Стабилна Брзина на Ротација – Одлична Надградба на Грамофонот. Комплет за рефурбирање За Sansui SR717, SR333, SR535, FR3080, SR5090, FRD25, FRQ5, SR25, FR2060, SR626, SR323, FRD45, SR7090. Пакет за реновирање на грамофони испорачан од ВЕЛИКА британија исклучиво Со Аудио Потекло****************Висококвалитетна Црна Школка со врвна Аудио Техника VM95 C Кертриџ И Дијамантски Игла***************В2 напредно вретено на Грамофон, Лубрикант За Мотор-Препорачано За сите Грамофони, освен подмачканите вретена за шипки-Го Замолчува секој пренос на бучава и татнеж, Правилна и Мазна брзина и ротација давајќи грамофон една од најдобрите надградби што можете да ги добиете***************поставете вклучени упатства.

Особините

Купувачите избираат и