0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Јас сум незгоден ветеран од стара морнарица, моето ниво на сарказам зависи од вашето ниво на глупост не'рѓосувачки челик Tumbler 20oz патувања

Јас сум незгоден ветеран од стара морнарица, моето ниво на сарказам зависи од вашето ниво на глупост не'рѓосувачки челик Tumbler

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Како да нарачате : кликнете на "Персонализирај сега" за да ги изберете опциите (големина на Tumbler) што би сакале пред да ја додадете во вашата количка. Започнете го денот со омилените пијалоци и овој новини. Овој уникатен гулаб може да се користи за чај, кафе, какви било омилени топли или ладни пијалоци на училиште, библиотеки, простории за читање, работни места, дома! Двоен umид изолирано тело од не'рѓосувачки челик и чисто обложување на бакар, формирана од бакар, обезбедуваат неверојатно добра за заштита на температурата. Останете топло или останете ладно, задржете ја температурата на избраниот пијалок подолг временски период. Секој пијалок што е топол, како кафе, може да остане топол до 6 часа. Поладните пијалоци можат да останат ладни до 24 часа. Направено со 100% не'рѓосувачки челик. Нежно се вклопува во вашата рака со дизајн против поттик. Достапно во 20 мл, 30 мл. Големини Овие чаши за пиење се направени за спорт, фитнес, теретана, патување во вашиот автомобил, останување хидрирани на работа, уживање во топло, цевководно кафе и ладна ладна вода и многу повеќе. 100% среќно загарантирано : ние го цениме секој одговор на клиентите и нудиме пријателска услуга за клиенти. Во секој случај, не сте задоволни од набавката на нашиот производ, само слободно стигнете до нас. Ние сме подготвени да ви помогнеме на секој можен начин. Како да нарачате : кликнете на "Персонализирај сега" за да ги изберете опциите (големина на Tumbler) што би сакале пред да ја додадете во вашата количка. Започнете го денот со омилените пијалоци и овој новини. Овој уникатен гулаб може да се користи за чај, кафе, какви било омилени топли или ладни пијалоци на училиште, библиотеки, простории за читање, работни места, дома! Двоен umид изолирано тело од не'рѓосувачки челик и чисто обложување на бакар, формирана од бакар, обезбедуваат неверојатно добра за заштита на температурата. Останете топло или останете ладно, задржете ја температурата на избраниот пијалок подолг временски период. Секој пијалок што е топол, како кафе, може да остане топол до 6 часа. Поладните пијалоци можат да останат ладни до 24 часа. Направено со 100% не'рѓосувачки челик. Нежно се вклопува во вашата рака со дизајн против поттик. Достапно во 20 мл, 30 мл. Големини Овие чаши за пиење се направени за спорт, фитнес, теретана, патување во вашиот автомобил, останување хидрирани на работа, уживање во топло, цевководно кафе и ладна ладна вода и многу повеќе. 100% среќно загарантирано : ние го цениме секој одговор на клиентите и нудиме пријателска услуга за клиенти. Во секој случај, не сте задоволни од набавката на нашиот производ, само слободно стигнете до нас. Ние сме подготвени да ви помогнеме на секој можен начин. The unique gift for Christmas, Birthday, Thanksgiving, Retirement, Father's Day, Valentine for dad, daddy, father, bonus dad, stepdad, best dad ever, grandpa, grandad, pop, papa, father-in-law, godfather, uncle, сопруг од ќерка, син, сопруга. Нека ја почувствува својата loveубов кон него со секоја голтка!.

Особините

Купувачите избираат и