0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Термаџан Термални Дно За Жени Големина И Со Руно Вратот Потопло Жени

Термаџан Термални Дно За Жени Големина И Со Руно Вратот Потопло Жени

DEN 479.68
Во форма достапна за нарачката

Износот

Се лизга на затворање. Задржување на топлина : термаџан женски термички долна облека го спречува вашето тело топлина од бегство. Тие обезбедуваат дополнителна топлина и удобност за да направат совршен секојдневен основен слој. Ултра Мека : Нашите термали за жени се обложени со руно за дополнителна мекост на вашата кожа. Тие ќе ве заштитат од студ за дополнителна удобност. Отстранување на влага : додека сте дома или на работа, нашите жени лонг џонс ќе ве одржуваат суви и без мирис. Без оглед на активноста, ќе останете сигурни цел ден. 4 Начин На Истегнување : меката и растеглива ткаенина на овие женски термали цврсто се вклопува на вашата кожа и ќе ве одржува слободно да се движите без разлика каква е вашата активност. Дише : чувајте го вратот и лицето топло со нашата гамка за руно што дише. Изработен е од лесна ткаенина која ќе ве стопли и ќе ви овозможи лесно да дишете. Се лизга на затворање. Задржување на топлина : термаџан женски термички долна облека го спречува вашето тело топлина од бегство. Тие обезбедуваат дополнителна топлина и удобност за да направат совршен секојдневен основен слој. Ултра Мека : Нашите термали за жени се обложени со руно за дополнителна мекост на вашата кожа. Тие ќе ве заштитат од студ за дополнителна удобност. Отстранување на влага : додека сте дома или на работа, нашите жени лонг џонс ќе ве одржуваат суви и без мирис. Без оглед на активноста, ќе останете сигурни цел ден. 4 Начин На Истегнување : меката и растеглива ткаенина на овие женски термали цврсто се вклопува на вашата кожа и ќе ве одржува слободно да се движите без разлика каква е вашата активност. Дише : чувајте го вратот и лицето топло со нашата гамка за руно што дише. Изработен е од лесна ткаенина која ќе ве стопли и ќе ви овозможи лесно да дишете. Останете топли и пријатни оваа зима со Овој пакет Термаџан со женски термички долна облека и зимски врат потопло. Изработени од мека ткаенина што дише, термичките панталони се дизајнирани да ве одржуваат удобни и топли на ниски температури. Потоплото за вратот, направено од мек и растеглив материјал, е совршено за завиткување околу вратот за дополнителна изолација. И термичките хеланки и потоплите на вратот доаѓаат во различни бои за да одговараат на вашиот личен стил. Подгответе се да се справите со студот во удобност со овој задолжителен пакет!.

Особините

Купувачите избираат и