0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Кучиња пижами за мали кучиња мачки свилени меки кошули за ланче со двојно нозе двојно нозе кошула за спиење за цела сезона (Пинк , xl)

Кучиња пижами за мали кучиња мачки свилени меки кошули за ланче со двојно нозе двојно нозе кошула за спиење за цела сезона (Пинк

DEN 124.80
Во форма достапна за нарачката

Износот

Материјал : Пижамата за миленичиња е изработена од свила, мека и удобна за допир, нетоксичен, безбеден и безопасен за вашето домашно милениче; Обезбедува удобна и добра заштита за вашето сакано куче. 【Две дизајн на нозете и отворено стомак】 Ова кучиња џемпери е дизајнирано со две нозе, кои го одржуваат вашето куче топло за време на студените ноќи со удобно кучиња PJ. Не треба да се грижите за паузите на полноќ, бидејќи многу наши пижами на кучиња имаат отворен стомак за лесно ситно време. Машината за перење : Овој фустан за кучиња може да се измие со рака или машина, што заштедува време и е погодно за чистење. Внимание на големината : Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина пред да нарачате, и ако вашето домашно милениче е силно или грмушка, предлагаме една големина за да бидете сигурни дека вашите миленици удобни. Широк спектар на употреба : Не само што овие меки кучиња можат да бидат погодни за спиење, секојдневно носење, патување или учество на забава, итн., Но, исто така, може да се применат како топли подароци за вашите прекрасни миленичиња, правејќи ги слатки и елегантни . Пукама од свилена мека кучиња - пижамите на кучиња се изработени од свила, удобно и дише, погодно за вашето куче да се носи во цела сезона. Упатство за грижа : Кога е време за перење, едноставно фрлете го во машината за перење и оставете го да го направи остатокот. Едноставно како тоа! Белешка за големина : Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина пред да нарачате, затоа што вашето домашно милениче обично носи мала големина не значи дека сите големини се погодни за тоа. И ако вашето домашно милениче е силно или грмушка, предлагаме една големина до Осигурете се дека вашите миленици може да се прицврстат.

Особините

Купувачите избираат и