0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Резервоар за тренингот Mathcat врвови за жени со вграден градник, без ракави за теретани врвови на лесна тркачка атлетска јога кошули

Резервоар за тренингот Mathcat врвови за жени со вграден градник, без ракави за теретани врвови на лесна тркачка атлетска јога

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Mathcat се фокусира на истражувањето и развојот на спортските серии и создава најудобна спортска облека за вас. Строга контрола на квалитетот, учествувајте во вашиот спортски живот, обезбедуваат изненадување и виталност. 90% најлон, 10% еластан. Повлечете го затворањето. Беспрекорна технологија : Нашите врвови на атлетски резервоари се изработени од лесна и високо еластична ткаенина, пријателска за кожата, не гледајте преку, брзо суво и дишење, влага. Вграден градник за отстранлив : вграден градник со отстранливи влошки обезбедуваат лесна поддршка и покриеност. Еластичниот опсег внатре спречува да се менува градник. Дизајн на тркачки ремени шпагети : Y назад ја прави вашата крива на грбот да изгледа секси и шармантен. Контурите на тенки ленти совршено на вашето тело, разубавете ја кривата на вашето тело и обезбедете слобода на движење. Должина на половината : Врвовите на резервоарот за вежбање за жени седат на половината, веднаш околу лентата за половината, доволно долго за да обезбедат умерено покритие и да прикриеме маснотии во стомакот. Тесно вклопување : Одлично за контрола на стомакот и тенок облик. Повеќекратни прилики : Овој тенок фит тренинг резервоар може да одговара совршено со вашите хеланки, здолништа и шорцеви, идеални за јога, пилатес, атлетски, фитнес, секојдневно и секој вид тренинг. 90% најлон, 10% еластан. Повлечете го затворањето. Беспрекорна технологија : Нашите врвови на атлетски резервоари се изработени од лесна и високо еластична ткаенина, пријателска за кожата, не гледајте преку, брзо суво и дишење, влага. Вграден градник за отстранлив : вграден градник со отстранливи влошки обезбедуваат лесна поддршка и покриеност. Еластичниот опсег внатре спречува да се менува градник. Дизајн на тркачки ремени шпагети : Y назад ја прави вашата крива на грбот да изгледа секси и шармантен. Контурите на тенки ленти совршено на вашето тело, разубавете ја кривата на вашето тело и обезбедете слобода на движење. Должина на половината : Врвовите на резервоарот за вежбање за жени седат на половината, веднаш околу лентата за половината, доволно долго за да обезбедат умерено покритие и да прикриеме маснотии во стомакот. Тесно вклопување : Одлично за контрола на стомакот и тенок облик. Повеќекратни прилики : Овој тенок фит тренинг резервоар може да одговара совршено со вашите хеланки, здолништа и шорцеви, идеални за јога, пилатес, атлетски, фитнес, секојдневно и секој вид тренинг.

Особините

Купувачите избираат и