0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Innovera 45488901 Компатибилен 45488901 тонер со висок принос, 25000-при-принос, црна

Innovera 45488901 Компатибилен 45488901 тонер со висок принос, 25000-при-принос, црна

DEN 510.40
Во форма достапна за нарачката

Износот

Продаден како 1 секој. Плаќајте помалку од името на брендот со оригинални тонер за замена и касети за тапан. 100% гаранција за гаранција за перформанси. Произведува јасни, остри, професионални отпечатоци од одделение. Продаден како 1 секој. Плаќајте помалку од името на брендот со оригинални тонер за замена и касети за тапан. 100% гаранција за гаранција за перформанси. Произведува јасни, остри, професионални отпечатоци од одделение. Заштедете пари додека добивате одлични отпечатоци на патот. Innovera Toner и тапани ќе ви заштедат пари во споредба со оригиналните брендирани потрошувачки. Произведено и тестирано за да понуди ист квалитет, перформанси и принос на страница. Типови на уреди : ласерски печатач; Боја (и) : црна; Подигнување на страница : 25000; Тип на снабдување : Тонер.

Особините

Купувачите избираат и