0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Bestch Глобал AC / DC Адаптер за iClebo ARTE YCR-M05 YCR-M05 - 10 YCR-M05 - 11 YCR-M05-20 YCR-M05-30 YCR - M05-50 Домашна Канцеларија Правосмукалка Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Полнач Влез: 100-240 WAC Wor

Bestch Глобал AC / DC Адаптер за iClebo ARTE YCR-M05 YCR-M05 - 10 YCR-M05 - 11 YCR-M05-20 YCR-M05-30 YCR - M05-50 Домашна Канцеларија

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Светски Влез : Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, автоматско термичко исклучување, заштита од краток спој. Конзистентност на напон : ќе ги заштити вашите електронски производи од уништување. Ве молиме проверете дали брендот и моделот се во согласност со насловот за да не купите погрешен.Фала!. Глобален Ac / DC Адаптер за i Clebo ARTE YCR-M05 YCR-M05 - 10 YCR-M05-11 YCR-M05-20 YCR-M05-30 YCR - M05-50 Домашна Канцеларија Правосмукалка Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Полнач Влез : 100 - 240 WAC Wor. Спецификации на производот : Тип На Приклучок : ВЛЕЗЕН Напон ВО САД : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 VAC Низ Целиот Свет Опсег На Влезна Фреквенција На Употреба : 50-60 Hz Ве Молиме Запомнете : оваа ставка е адаптер за напојување за замена, А Не Оригинален/Вистински.Ве молиме, бидете љубезно информирани дека вкупната моќност на уредот не треба да ја надминува максималната моќност (прикажана на етикетата на адаптерот) на овој адаптер и предлагаме да биде де-оценета 10% -20% кога користите За да спречите Предупредувања За прегревање : Не отворајте или менувајте го напојувањето / кабелот за напојување/ кабелот за напојување ве Молиме оставете ги децата, децата далеку од високонапонскиот извор На енергија ве Молиме користете го под водичи на професионален електричар секоја злоупотреба Или неправилна употреба ќе се поништи гаранција.

Особините

Купувачите избираат и