0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
ВАКУУМ Робот Вакуум Робот Правосмукалка За Тепих Паметни Мобилни Телефони Контрола Чистење И Влажно Бришење Кат Тепих Правосмукалка Домашен Апарат

ВАКУУМ Робот Вакуум Робот Правосмукалка За Тепих Паметни Мобилни Телефони Контрола Чистење И Влажно Бришење Кат Тепих Правосмукалка

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Автоматско Прилагодување На Главата за Чистење автоматски ја прилагодува својата висина на ефикасно чистење теписи и тврди подови. Qultrasonic И Lidar Navigation ® Со најновата ултразвучна и лидарска навигација, овој паметен и ефикасен робот може да добие точна карта на домашна средина, да ја испланира најефикасната рута за чистење и да избегне пречки, не мора да се грижите за судир или оставање гребнатини на вашиот мебел. Quotary : моќно Вшмукување И Долго Работно време Овој моќен робот е доволен за секојдневно чистење на подови , теписи и влакна од домашни миленици. Опремен со батерија, работно време до 3 часа без полнење, доволно долго за чистење на целата соба дури и во голема куќа. Qur 2 Во 1 Smart Вакуум и Бришење q заштедува време и напор нудејќи ефективно чистење со правосмукалка и чистење во еден чекор, можете да се префрлате помеѓу режимот вакуум и џогер, само со правосмукалка и само со џогер. Кога се брише, роботот интелигентно ќе избере од 3 нивоа на вода според околината. Quamt quol И Multi Mapping ® Овој вакуум За Паметни роботи може да се контролира со , можете лесно да изберете повеќе решенија за чистење за различни простории, да поставите план за рутирање, да не одите зони, да управувате со чистење на повеќе ката и да закажувате чистење секогаш кога сакате. Рутер за чистење случајна формамодемеханички прекинувач типенормална функција за чистење копчиња повлечете го вшмукувањето на вшмукувач стил на интелигентен робот применлива површина 120-150м2.

Особините

Купувачите избираат и