0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Yarnow 1pc diy поплочување мувла пара мацети de на отворено тротоарите DIY алатки градина калапи бетонски павер мувла бетонски цементен калап пластичен под калап алатка за

Yarnow 1pc diy поплочување мувла пара мацети de на отворено тротоарите DIY алатки градина калапи бетонски павер мувла бетонски

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Камен калап со стапчиња- можете сами да ги поплочувате со едноставни алатки без посебни вештини. Калапи за патеки за бетон- Уживајте во вашата лична идеја за DIY со камената калап и направете убава патека во вашата градина. Пластика- калапот за тротоарот има редовна шестоаголна форма и изгледа многу удобно. Бетонски камен Павер- не се потребни професионални вештини или специјални алатки. Дури и немате искуство може да изгради прекрасна патека. DIY поплочување mould- DIY дизајн : Овој овесен мувла е специјално дизајниран за loversубителите на градина кои сакаат да ја создадат својата дизајнерска декорација за да ја направат градината поубава. Покажете го вашиот стил со овие бетонски калапи и создадете убава во вашата градина. Камен калап со стапчиња- можете сами да ги поплочувате со едноставни алатки без посебни вештини. Калапи за патеки за бетон- Уживајте во вашата лична идеја за DIY со камената калап и направете убава патека во вашата градина. Пластика- калапот за тротоарот има редовна шестоаголна форма и изгледа многу удобно. Бетонски камен Павер- не се потребни професионални вештини или специјални алатки. Дури и немате искуство може да изгради прекрасна патека. DIY поплочување mould- DIY дизајн : Овој овесен мувла е специјално дизајниран за loversубителите на градина кои сакаат да ја создадат својата дизајнерска декорација за да ја направат градината поубава. Покажете го вашиот стил со овие бетонски калапи и создадете убава во вашата градина. Список на пакети 1 X Карактеристики на мувла за поплочување -Материјал : Пластика на отворено подови. Боја : Производител на црна патека. -ИЗИЗА : Околу 35.00x35.00x4.00cm/13.76x13.76x1.57inch калапот за печат на цемент. -Мал бетонски калап од тули е лесен за употреба, лесна и едноставна, особено добра за оние кои користат DIY за прв пат градина поплочувајќи неправилно. - и тешка пластична црна мувла, цврста и издржлива за да користите многу пати бетонски калапи за пешачка патека. -Поставување на производител на пластични патеки, корисно за градинарски пејзаж, дворна прошетка, тераса на патот и скалила, итн. -Истата форма може да биде да се поврзе заедно за да формирате поширок производител на патеки на патот DIY. -Ие биде добар помошник за вашата градина и двор за декорација Производител на прошетки. Патување Оваа пластична бетонска мувла може да направи ефект на поплочување како камен.

Особините

Купувачите избираат и