0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Максимизирајте Го Двојниот Клип За Лупа На Рамки За Очила |Зголемување 5x И 10x Моќност | Сребрена Боја | Изграден За Поправка На Накит, часовници, Поправка На Електрон?

Максимизирајте Го Двојниот Клип За Лупа На Рамки За Очила |Зголемување 5x И 10x Моќност | Сребрена Боја | Изграден За Поправка

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

ДВОЈНО ЗГОЛЕМУВАЊЕ : Овие лупи за спектакл доаѓаат со две различни нивоа на зголемување, 5 X и 10 X, овозможувајќи разноврсна употреба во низа апликации. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Едноставно прицврстете ги лупите на постојните очила или рамки за очила за зголемување без раце. ЈАСЕН ВИД : леќите се изработени од висококвалитетно стакло кое обезбедува јасна слика без изобличување. ЛЕСЕН ДИЗАЈН : Овие лупи се дизајнирани да бидат лесни и удобни за носење подолг временски период. РАЗНОВИДНИ АПЛИКАЦИИ : Овие лупи се совршени за различни апликации, вклучувајќи поправка на накит, изработка на часовници, поправка на електроника, косплеј на стемпанк и многу повеќе. ДВОЈНО ЗГОЛЕМУВАЊЕ : Овие лупи за спектакл доаѓаат со две различни нивоа на зголемување, 5 X и 10 X, овозможувајќи разноврсна употреба во низа апликации. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Едноставно прицврстете ги лупите на постојните очила или рамки за очила за зголемување без раце. ЈАСЕН ВИД : леќите се изработени од висококвалитетно стакло кое обезбедува јасна слика без изобличување. ЛЕСЕН ДИЗАЈН : Овие лупи се дизајнирани да бидат лесни и удобни за носење подолг временски период. РАЗНОВИДНИ АПЛИКАЦИИ : Овие лупи се совршени за различни апликации, вклучувајќи поправка на накит, изработка на часовници, поправка на електроника, косплеј на стемпанк и многу повеќе. Само Закачете Ја Оваа Двојна Јамка На Вашите Рамки за Очила (Од двете Страни) и Можете да Го Зголемите Видот 5x со Една Леќа Или Да Ги Комбинирате Леќите Заедно за Зголемување од 10x. Клипот што Го Прикачува Овој Магнет На Вашите Очила е Силен, Пружински Натоварен Клип Завиткан во гумена Ткаенина отпорна на Гребење. Леќите Лесно Може Да Се Подигнат Од Патот Кога Не Се Користат И Да Се Спуштат Надолу Секогаш Кога Ви Се Потребни. * Клипови За Рамки За Очила * Секоја Леќа е 5x * Комбинирајте Ги И Двете за 10x * Одлично За Златари И Часовници * Стаклени Леќи Од 1" Во Метални Рамки.

Особините

Купувачите избираат и