0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Фиш Бред Точка Вежба Битови-Премиум Вежба Битови За Мека, Тешко, Фурниран И Ламинирани Дрво, МДФ И Акрилик Стакло Закосени Работ За Брзо, Лесно Сечење-фсф-004097-Направ?

Фиш Бред Точка Вежба Битови-Премиум Вежба Битови За Мека, Тешко, Фурниран И Ламинирани Дрво, МДФ И Акрилик Стакло Закосени Работ

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Оптимизираните шпорети обезбедуваат брзо и лесно сечење на дрвените влакна пред дупчењето на дупката. Закосениот раб доведува до совршено дупчење на дијаметарот без никакво отстапување. За употреба во меко, тврдо, егзотично, фурнирано и ламинирано дрво, како и МДФ, па дури и акрилно стакло. Произведено Во Австрија. Оптимизираните шпорети обезбедуваат брзо и лесно сечење на дрвените влакна пред дупчењето на дупката. Закосениот раб доведува до совршено дупчење на дијаметарот без никакво отстапување. За употреба во меко, тврдо, егзотично, фурнирано и ламинирано дрво, како и МДФ, па дури и акрилно стакло. Произведено Во Австрија. Вежбите Фиш Бред Поинт се врвни дупчалки за извртување на дрво со двојна флејта се произведени од челик со голема брзина со централна точка, 2 секачи и 2 шпорети. Дизајнирани за максимални перформанси, оптимизираните мамузи обезбедуваат брзо и лесно сечење на дрвените влакна пред дупката. Дупчалката Фиш Бред Поинт е мултифункционална дупчалка со високи перформанси што може да се користи за многу различни апликации. Погоден е за употреба во преса за вежба и ќе трае со години.

Особините

Купувачите избираат и