0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Питбул Јамајка знаме Смешно спиење маска за очи меко заслепено око со прилагодлива лента за ноќни очила за мажи за мажи

Питбул Јамајка знаме Смешно спиење маска за очи меко заслепено око со прилагодлива лента за ноќни очила за мажи за мажи

DEN 223.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Полиестер. Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа смешна маска за очи за спиење е изработена од полиестер, дише и удобно, лесен и лесен за носење, ефикасно засенчување, помагање во спиењето и олеснување на заморот на очите. Прилагодлива : Оваа маска за очи користи удобна, прилагодлива и без болка, која нема да се движи или испаѓа кога спиете, таа е многу лесна и многу погодна за вашето лице, можете да ја носите да спиете, да се концентрирате или да медитирате јога. Мека и удобна : Ова е многу лесна, пријателска за кожата, мека и нема да предизвика притисок врз очите, ткаенината што може да се дише е удобно за носење, кога ќе заспиете, тешко може да почувствувате што носите, оваа маска за спиење помага Брзо влегувате во спиење. Повод : Оваа ноќна сенка нема притисок врз очите и ви обезбедува удобна околина за спиење, може да се користи за секојдневен домашен ручек, хотели, авиони, активности за проширување, канцеларии, итн. Одличен подарок : Оваа модна печатена маска за спиење со прилагодлива лента може да се користи како помош за спиење, таа е мека, флексибилна и еднократна употреба, тоа е совршен Божиќен подарок за вашите најблиски да уживаат во совршен сон што го заслужуваат. Полиестер. Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа смешна маска за очи за спиење е изработена од полиестер, дише и удобно, лесен и лесен за носење, ефикасно засенчување, помагање во спиењето и олеснување на заморот на очите. Прилагодлива : Оваа маска за очи користи удобна, прилагодлива и без болка, која нема да се движи или испаѓа кога спиете, таа е многу лесна и многу погодна за вашето лице, можете да ја носите да спиете, да се концентрирате или да медитирате јога. Мека и удобна : Ова е многу лесна, пријателска за кожата, мека и нема да предизвика притисок врз очите, ткаенината што може да се дише е удобно за носење, кога ќе заспиете, тешко може да почувствувате што носите, оваа маска за спиење помага Брзо влегувате во спиење. Повод : Оваа ноќна сенка нема притисок врз очите и ви обезбедува удобна околина за спиење, може да се користи за секојдневен домашен ручек, хотели, авиони, активности за проширување, канцеларии, итн. Одличен подарок : Оваа модна печатена маска за спиење со прилагодлива лента може да се користи како помош за спиење, таа е мека, флексибилна и еднократна употреба, тоа е совршен Божиќен подарок за вашите најблиски да уживаат во совршен сон што го заслужуваат. Маска за спиење со прилагодлива лента за жени мажи мека и удобна маска за очи за патувања за патна канцеларија дома ноќна очила.

Особините

Купувачите избираат и