0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Novtech iPhone Полнач Кабел 3/6/10 FT 3 Пакет, [Mfi Сертифициран] Плетенка USB На Молња Кабел, iPhone Полнење Кабел за 14 Плус 13 12 11 Pro MAX XR Xs X 8 7 6s 5 5s 5S Sevipad Air Pro Мини, Греј

Novtech iPhone Полнач Кабел 3/6/10 FT 3 Пакет, [Mfi Сертифициран] Плетенка USB На Молња Кабел, iPhone Полнење Кабел за 14 Плус

DEN 415.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

●Mfi Сертифициран Дека Секој Кабел За полнач На Iphone Novtech има оригинален молскавичен чип внатре, што ви овозможува да уживате во брзото полнење 2.4 и брзината на пренос на податоци од 480 Mbps. Секој i Phone кабел има целосна поддршка за сите i OS верзии. Полнење на вашите уреди без пораки за грешка и никогаш не загревање. ●Засилени и Издржливи●овие кабли за полнење на i Phone се изработени од висококвалитетна алуминиумска легура отпорна на топлина, терминалите се издржливо зајакнати и поминуваат многу пати тестови за свиткување, кои се дизајнирани да го издржат вашето секојдневно абење, но и да останат силни. ●Широка и Универзална Компатибилност ● Нашиот Iphone Кабел За молња Со сертифициран MFi обезбедува 100% компатибилност на i Phone 14, 14 Плус, 14 Pro, 14 Pro Max, 13, 13 Pro Max, 13 Mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, SE 2020, i Phone 11, 11 Pro, 11 Pro max, XR, xs, Xs Max, X, 8, 8 Плус, 7, 7 плус, 6s, 6s плус, 6, 6 плус, se, 5s, 5, 5c, Ipad Pro, Ipad Air, Ipad Air 2, Ipad Mini, Mini 3, Mini 4, Mini 6, Ipad 4, Ipad 9, IPOD TOUCH (5 gen), ipod nano 7 и Повеќе Уреди За Молња. ①Вредност и Практичен Пакет 3 пакувања од 3/6/10 стапки оригинални кабли за полнач за i Phone се погодни за вашата дневна потреба за полнење. Компактната глава на гром може да одговара на повеќето куќишта и додатоци на телефонот, но не е лесно да паднете кога ќе го подигнете или замавнете кабелот за полнење на i Phone, заштитувајќи го телефонот од паѓање случајно. ①Професионална И Добра Поддршка Ќе добиете 3 пакувања од 3/6/10 стапки бели молњи на i Phone од Novtech! Сите жици на полначот на i Phone се покриени со 12 месеци ексклузивна поддршка без грижи. ●Mfi Сертифициран Дека Секој Кабел За полнач На Iphone Novtech има оригинален молскавичен чип внатре, што ви овозможува да уживате во брзото полнење 2.4 и брзината на пренос на податоци од 480 Mbps. Секој i Phone кабел има целосна поддршка за сите i OS верзии. Полнење на вашите уреди без пораки за грешка и никогаш не загревање. ●Засилени и Издржливи●овие кабли за полнење на i Phone се изработени од висококвалитетна алуминиумска легура отпорна на топлина, терминалите се издржливо зајакнати и поминуваат многу пати тестови за свиткување, кои се дизајнирани да го издржат вашето секојдневно абење, но и да останат силни. ●Широка и Универзална Компатибилност ● Нашиот Iphone Кабел За молња Со сертифициран MFi обезбедува 100% компатибилност на i Phone 14, 14 Плус, 14 Pro, 14 Pro Max, 13, 13 Pro Max, 13 Mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, SE 2020, i Phone 11, 11 Pro, 11 Pro max, XR, xs, Xs Max, X, 8, 8 Плус, 7, 7 плус, 6s, 6s плус, 6, 6 плус, se, 5s, 5, 5c, Ipad Pro, Ipad Air, Ipad Air 2, Ipad Mini, Mini 3, Mini 4, Mini 6, Ipad 4, Ipad 9, IPOD TOUCH (5 gen), ipod nano 7 и Повеќе Уреди За Молња. ①Вредност и Практичен Пакет 3 пакувања од 3/6/10 стапки оригинални кабли за полнач за i Phone се погодни за вашата дневна потреба за полнење. Компактната глава на гром може да одговара на повеќето куќишта и додатоци на телефонот, но не е лесно да паднете кога ќе го подигнете или замавнете кабелот за полнење на i Phone, заштитувајќи го телефонот од паѓање случајно. ①Професионална И Добра Поддршка Ќе добиете 3 пакувања од 3/6/10 стапки бели молњи на i Phone од Novtech! Сите жици на полначот на i Phone се покриени со 12 месеци ексклузивна поддршка без грижи.

Особините

Купувачите избираат и