0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Samsung NV100HD + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

Itekiro AC Wall DC Car Battery Chit Chit For Samsung NV100HD + Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за напојување, ниту USB кабел. Неговиот уникатен рамен пин, дизајн со преклопување овозможува лесно складирање и го прави компактен полнач за батерии. Индикаторот за LED за паметно полнење автоматски се свртува кон полнење на бранот по целосно наполнета батеријата. Автоматското напојување на напојувањето за вклучување е од 110 V-240 V и доаѓа со бесплатен европски адаптер за приклучок за наизменична струја. Бонус : Вклучен е комплементарниот Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење (5 $ вредност), кој може да се искористи за наплата на повеќето паметни телефони, мобилни телефони, читатели на е-книги, MP3, MP4, GPS и дигитални фотоапарати на пазарот. Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за напојување, ниту USB кабел. Неговиот уникатен рамен пин, дизајн со преклопување овозможува лесно складирање и го прави компактен полнач за батерии. Индикаторот за LED за паметно полнење автоматски се свртува кон полнење на бранот по целосно наполнета батеријата. Автоматското напојување на напојувањето за вклучување е од 110 V-240 V и доаѓа со бесплатен европски адаптер за приклучок за наизменична струја. Бонус : Вклучен е комплементарниот Itekiro 10-во-1 USB кабел за полнење (5 $ вредност), кој може да се искористи за наплата на повеќето паметни телефони, мобилни телефони, читатели на е-книги, MP3, MP4, GPS и дигитални фотоапарати на пазарот.

Особините

Купувачите избираат и