0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Faotup 1pcs Транспарентен 2.17inch Редовни прстени со шестоаголни салфетки, прстени од кристална салфетка, чисти прстени за салфетка, Божиќ, држачи за прстени за салфетка в?

Faotup 1pcs Транспарентен 2.17inch Редовни прстени со шестоаголни салфетки, прстени од кристална салфетка, чисти прстени за

DEN 131.04
Во форма достапна за нарачката

Износот

Содржина на пакетот : 1 парчиња x стаклени кристални прстени со салфетка. Отвор : 1,64инч. Добар квалитет : Стаклото е чиста и чиста, едноставна и елегантна, а занаетот е исклучителен. Функција на производот : Овој производ се користи за чување салфетки, хартиени крпи, крпи и други предмети. Употреба : Поминете го преклопениот крпа низ производот. Содржина на пакетот : 1 парчиња x стаклени кристални прстени со салфетка. Отвор : 1,64инч. Добар квалитет : Стаклото е чиста и чиста, едноставна и елегантна, а занаетот е исклучителен. Функција на производот : Овој производ се користи за чување салфетки, хартиени крпи, крпи и други предмети. Употреба : Поминете го преклопениот крпа низ производот. Овој производ е прстени со стаклена кристална салфетка. Овој производ се користи за складирање на салфетки, хартиени крпи, крпи и други предмети. Име на производот : Faotup стаклена кристална салфетка прстени Материјал : Стаклена боја : Транспарентна големина : 2,17 × 2,17 × 0,98inch (L × W × H) Објавувач : 1,64инч форма : круг Ве молиме, видете ја сликата за детална големина на пакетот : 1pcs x стаклен кристал кристал кристал прстени со салфетка поради рачно мерење и различно прикажување, ве молиме разберете дека има мала разлика во димензиите и боите. Ако мислите дека производот што го добивте не е погоден за вас или не сте задоволни, ве молиме известете ни. Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да ви помогнеме. ♥.

Особините

Купувачите избираат и