0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Завитка капа од плетенка етнички карцином глава на главата на главата на главата на главата на главата на главата на главата на главата на главата на главата на гла

Завитка капа од плетенка етнички карцином глава на главата на главата на главата на главата на главата на главата на главата

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

100% полиестер. Увезени. Машинско миење. Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, сепак може да има разлики во начинот на кој стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од другите физички променливи, на пр. Лична големина на телото, форма на тело, пропорција на екстремитети, висина, итн. Што добивате : 1 x капа. Пол : жени. L Убав подарок : Многу различни главни врски во боја, мода симпатична и елегантна за со стил на облека, убав подарок за вашата мајка, сестри, девојки и пријатели за да ги направат шармантни и стилски на специјалниот фестивал. Материјал : полиестер. Завитка капа плетенка етнички карцином глава на главата на главата на главата, пред-врзаната капа за капаци за бејзбол капа, што може да се перат бејзбол капа, мек материјал и големина (приближно) : Овие слатки турбани капи се изработени од мека млечна свилена ткаенина, лесна, лесна, дише удобна и лесна за носење, исто така може да може Бидете капа за спиење. Обемот на главата е 21,5-22.8in, палтовите се високи еластични, една големина одговара на повеќето жени. Нота : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и може да не ја одразува вистинската боја на Добиена ставка. , бремена жена за покривање на главата на главата на главата на главата на главата. Стилот се појавува за време на абење. Ова зависи од другите физички променливи, на пр. Лична големина на телото, облик на тело, пропорција на екстремитети, висина, итн. Стилски во Специјалниот фестивал : Womenените : цела сезона.

Особините

Купувачите избираат и