0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Космос пинг -понг лопатка табела тенис лопатка за монтирање на полици за држач за рекети за рекети за 2 парчиња пинг -понг лопатки и топки за складирање во просториј?

Космос пинг -понг лопатка табела тенис лопатка за монтирање на полици за држач за рекети за рекети за 2 парчиња пинг -понг лопатки

DEN 239.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Rackидот на пинг -понг : ги чува и прикажува вашите табели тениски лопатки и топки организирани и уредни. Одлична опрема за тенис на маса за користење во соба за игри, бар соба, просторија за рекреација, тениски терен, гаража. 2 во 1 дизајн : држи 2 парчиња парчиња и 5-6 топки заедно во единечна единица. Уникатен дизајн што го одржува лопатката нагоре нагоре. Дизајнот на корпа за складирање топка има 5-6 топки безбедно дека топката не е лесно да се спушти. Заштедете простор : решетката за полици на wallидови што обезбедуваат оптимален простор за складирање на лопатки и топки. Чувајте ја и организирајте ја вашата корист пинг -понг -лопатки во безбедно без да зафаќате дополнителна област. Лесно за инсталирање : Лесно се инсталира вертикално со предвидените завртки за хардвер. Сјајно арилен : Сјајно акрилен материјал, не е лесен за свиткување или деформирање. Целокупната големина е околу 5,9 x 5,25 x 4,45 инчи. (Внимание : Весло и топки не се вклучени). Rackидот на пинг -понг : ги чува и прикажува вашите табели тениски лопатки и топки организирани и уредни. Одлична опрема за тенис на маса за користење во соба за игри, бар соба, просторија за рекреација, тениски терен, гаража. 2 во 1 дизајн : држи 2 парчиња парчиња и 5-6 топки заедно во единечна единица. Уникатен дизајн што го одржува лопатката нагоре нагоре. Дизајнот на корпа за складирање топка има 5-6 топки безбедно дека топката не е лесно да се спушти. Заштедете простор : решетката за полици на wallидови што обезбедуваат оптимален простор за складирање на лопатки и топки. Чувајте ја и организирајте ја вашата корист пинг -понг -лопатки во безбедно без да зафаќате дополнителна област. Лесно за инсталирање : Лесно се инсталира вертикално со предвидените завртки за хардвер. Сјајно арилен : Сјајно акрилен материјал, не е лесен за свиткување или деформирање. Целокупната големина е околу 5,9 x 5,25 x 4,45 инчи. (Внимание : Весло и топки не се вклучени). Пинг -Понг лопатка за решетки за ракети за стенд -табела, тенис лопатка, држач за полици за монтирање за 2 парчиња пинг -понг -лопатки и топки складирање во просторијата за игри, бар -соба, просторија за рекреација, судска арена - држи 2 парчиња пинг -понг -лопатки и 5-6 топки заедно во сингл во сингл во сингл во единечни единица. - решетката за полици за монтирање на wallидови што обезбедуваат оптимален простор за складирање на лопатки и топки. - Сјајниот акрилен материјал, не е лесен за свиткување или деформирање. Севкупната големина е околу 5,9 x 5,25 x 4,45 во (внимание : лопатки и топки не се вклучени).

Особините

Купувачите избираат и