0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Црна историја Декорации црно горд добредојде знак Пан афроамериканец, црна историја, месец украси и материјали за домашна забава

Црна историја Декорации црно горд добредојде знак Пан афроамериканец, црна историја, месец украси и материјали за домашна забава

DEN 207.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Материјал : 100% полиестерска ткаенина, без брчки, без избледување, може да се исчисти и свитка. Список на пакети : Постојат 2 парчиња знамиња што висат банер. Големина : 12 × 71inch (30 × 180 см). Лесно е да се обеси : Еве лесен јаже на горниот дел од знамето за висечки банер, кое може да се обеси директно од двете страни на вратата. Прилики : Овој транспарент совршено виси на вашата куќа, внатрешен двор, преден трем, врата, прозорец, зголемување на празничката атмосфера. Материјал : 100% полиестерска ткаенина, без брчки, без избледување, може да се исчисти и свитка. Список на пакети : Постојат 2 парчиња знамиња што висат банер. Големина : 12 × 71inch (30 × 180 см). Лесно е да се обеси : Еве лесен јаже на горниот дел од знамето за висечки банер, кое може да се обеси директно од двете страни на вратата. Прилики : Овој транспарент совршено виси на вашата куќа, внатрешен двор, преден трем, врата, прозорец, зголемување на празничката атмосфера.

Особините

Купувачите избираат и