0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
85565919 Елемент на филтер за воздух за воздух за замена на компресорот на воздухот дел F985

85565919 Елемент на филтер за воздух за воздух за замена на компресорот на воздухот дел F985

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Директно заменете го компатибилноста на Ingersoll Rand & Product 100% . Финаленост : 0,1микрон. Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за производство. Служба за живот : Приближно 3000-6000 H. Ефикасност на филтрацијата : 99,9%. Директно заменете го компатибилноста на Ingersoll Rand & Product 100% . Финаленост : 0,1микрон. Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за производство. Служба за живот : Приближно 3000-6000 H. Ефикасност на филтрацијата : 99,9%. Модел : 85565919 Тип : Име на брендот на филтерот : Fysro.

Особините

Купувачите избираат и