0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Lveshop Цвет Сиво Жолто Елка Здолниште Луксузни Круг Затворен Отворен Мат Рустикален Божиќ Дрво Одмор Украси(30/36/48 Три Големини)

Lveshop Цвет Сиво Жолто Елка Здолниште Луксузни Круг Затворен Отворен Мат Рустикален Божиќ Дрво Одмор Украси(30/36/48 Три Големини)

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

?€Висок Квалитет : 2019 Нова Надградба Крзно Направено од Висококвалитетни Изшкуркани Ткаенини за Да Се Обезбеди Долгорочна Употреба, Ја Одржува Бојата Светла и Долготрајна и Ви Дава Поинакво Празнично Искуство. ?●Одлична Изработка : Убаво Дизајнирана, Исклучително Добро Изработена.Елка Одлични Украси, Секое Семејство Треба Да Го Има, Да Додаде Убава Атмосфера За Фестивалот. ?●Прекрасно И Елегантно Q : Совршено Здолниште За Новогодишна Елка За Да Го Облечете Вашето Дрво И Да Додадете Посебен Шмек На Вашиот Одмор,Користете Го Од Година Во Година. ?`+Користете Насекаде : Направете Прекрасни Украси За Вашата Елка Дома, На Отворено, Годишна Церемонија, Заедница, Настан, Училиште, Продавница, Канцеларија, Супермаркет Итн. ?●Упатства За Употреба : 2 Ремени Со Црвено Јаже За Лесна Инсталација; 30""/36""/48"" Достапен Е Во Три Големини За Да Одговара На Вашите Потреби За Купување; 2 Ремени Со Црвено Јаже За Лесна Инсталација; Миење Машини За Миење Раце. ?€Висок Квалитет : 2019 Нова Надградба Крзно Направено од Висококвалитетни Изшкуркани Ткаенини за Да Се Обезбеди Долгорочна Употреба, Ја Одржува Бојата Светла и Долготрајна и Ви Дава Поинакво Празнично Искуство. ?●Одлична Изработка : Убаво Дизајнирана, Исклучително Добро Изработена.Елка Одлични Украси, Секое Семејство Треба Да Го Има, Да Додаде Убава Атмосфера За Фестивалот. ?●Прекрасно И Елегантно Q : Совршено Здолниште За Новогодишна Елка За Да Го Облечете Вашето Дрво И Да Додадете Посебен Шмек На Вашиот Одмор,Користете Го Од Година Во Година. ?`+Користете Насекаде : Направете Прекрасни Украси За Вашата Елка Дома, На Отворено, Годишна Церемонија, Заедница, Настан, Училиште, Продавница, Канцеларија, Супермаркет Итн. ?●Упатства За Употреба : 2 Ремени Со Црвено Јаже За Лесна Инсталација; 30""/36""/48"" Достапен Е Во Три Големини За Да Одговара На Вашите Потреби За Купување; 2 Ремени Со Црвено Јаже За Лесна Инсталација; Миење Машини За Миење Раце. Задржи ЧИСТА - Оваа Атрактивна Елка Здолниште Е Совршен За Одржување На Вашиот Дом Или Канцеларија Подови Чисти Од Борови Иглички или Дрво сок сите Во Текот На Сезоната на Празници може ПОВТОРНО ДА Се КОРИСТИ - Нашите Ниско-клучни, Елегантен Елка Фустан Надополнува Празничен Изглед На Било Елка. Тоа Е Густ, Удобен И Мек Тепих. Мат Може Да Се Користи За Многу Години. Тоа Е Различно Од Другите Евтини Материјали.●ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ-Прекрасното И Уникатно Здолниште За Новогодишна Елка Додава Топлина и Удобност на Вашиот Декор. Здолништата На Дрвјата Додаваат Неколку Бои И Стилови На Вашите Празнични Украси, Додека Ги Кријат Грдите Рамки На Дрвјата И Сите Божиќни Лесни Јажиња. Погоден Е За Декорација На Семеен Одмор, Канцелариска Декорација, Дисплеј И Подароци.Совршено Здолниште Со УКРАС - Дрво Ги Прави Божиќните Утра Позаборавни Со Обезбедување привлечна Позадина за Подароците Под Вашето Дрво. Живописна Позадина За Празнични Богатства. Овој Тепих Е Добро Направен И Лесно Се Вклопува Околу Основата На Дрвото.

Особините

Купувачите избираат и