0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Buday LED дисплеј Дигитален мини волтметар AC 80-500V мерач на напон мерач на мерач на тестер на волт-монитор Светлосен панел

Buday LED дисплеј Дигитален мини волтметар AC 80-500V мерач на напон мерач на мерач на тестер на волт-монитор Светлосен панел

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Влезен напон : AC 80-500 V. Опсег на мерење на напон : AC 80-500 V. Номинална моќност : 0,5 W. Главна големина на телото : (должина) 5см x (φ) 2,7 см/2 "x1". Инсталирајте го отворањето : (φ) 2.2cm/0,9 ". Влезен напон : AC 80-500 VVOLTAGE Опсег на мерење : AC 80-500 VRated Power : 0,5 WMain Големина на телото : (должина) 5 CM X (φ) 2.7 CM/2" X1 "Инсталирајте го отворањето : (φ) 2.2cm/0,9 "Висина на цифрата на дисплејот : 1,1 см/0,4" Температура на работното опкружување : -25 ℃-+65 ℃ Релативна температура на воздухот : ≤98%.

Особините

Купувачите избираат и