0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Пренослив Вентилатор за Вратот, Личен Вентилатор За Ладење На Батеријата 1800mAh, Вентилатор За Преклопување Без Сечила со 4 Брзина на Ветерот, USB Вентилатор За Носење ?

Пренослив Вентилатор за Вратот, Личен Вентилатор За Ладење На Батеријата 1800mAh, Вентилатор За Преклопување Без Сечила со 4

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Qw 360°ПРИЛАГОДУВАЊЕ q : со дизајнот на цревото, вентилаторот на вратот може да се прилагоди под кој било агол, а насоката на ветерот може да се прилагоди 360°, што е попогодно за намотување, складирање и употреба. €®РОТИРАЧКА ЛЕНТА за ВРАТОТ и УДОБНА ЗА НОСЕЊЕ q : вентилаторот на лентата за вратот е лесен и користи мек и пријателски за кожата силиконски материјал за да обезбеди удобна заштита на вратот. Лентата за вратот може флексибилно да се ротира за да се прилагоди најсоодветната насока на ветерот, така што вентилаторот нема да се чувствува непријатно или воздржано кога вентилаторот е закачен долго време. Можеш да го однесеш секаде. Qw 4 ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА БРЗИНАТА q : новодизајнираниот вентилатор има 4 опции за ниско, средно и високо. Моторот со високи перформанси може да го прилагоди бројот на брзини за да генерира ветер со различен интензитет додека одржува прилично ниско ниво на бучава. €®USB ВЕНТИЛАТОР за ПОЛНЕЊЕ q : со вградена батерија на полнење од 1800mah, вентилаторот за вратот може да работи долго време. Дојдете СО USB кабел 5 V/2 A, вентилаторот може да се полни само 4 часа и да се користи 3 до 7 часа. Рамките : вентилаторот за вратот е совршено погоден за работа на отворено, теретана, канцеларија, косење трева, работа во двор, возење шетач, слободно пешачење, возење, патување, кампување, риболов итн. Qw 360°ПРИЛАГОДУВАЊЕ q : со дизајнот на цревото, вентилаторот на вратот може да се прилагоди под кој било агол, а насоката на ветерот може да се прилагоди 360°, што е попогодно за намотување, складирање и употреба. €®РОТИРАЧКА ЛЕНТА за ВРАТОТ и УДОБНА ЗА НОСЕЊЕ q : вентилаторот на лентата за вратот е лесен и користи мек и пријателски за кожата силиконски материјал за да обезбеди удобна заштита на вратот. Лентата за вратот може флексибилно да се ротира за да се прилагоди најсоодветната насока на ветерот, така што вентилаторот нема да се чувствува непријатно или воздржано кога вентилаторот е закачен долго време. Можеш да го однесеш секаде. Qw 4 ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА БРЗИНАТА q : новодизајнираниот вентилатор има 4 опции за ниско, средно и високо. Моторот со високи перформанси може да го прилагоди бројот на брзини за да генерира ветер со различен интензитет додека одржува прилично ниско ниво на бучава. €®USB ВЕНТИЛАТОР за ПОЛНЕЊЕ q : со вградена батерија на полнење од 1800mah, вентилаторот за вратот може да работи долго време. Дојдете СО USB кабел 5 V/2 A, вентилаторот може да се полни само 4 часа и да се користи 3 до 7 часа. Рамките : вентилаторот за вратот е совршено погоден за работа на отворено, теретана, канцеларија, косење трева, работа во двор, возење шетач, слободно пешачење, возење, патување, кампување, риболов итн. Нашиот вентилатор за вратот е изработен од висококвалитетни материјали за стомачни мускули, подебели и постабилни од другите вентилатори. Вентилаторот може да биде прилагодлив 360°и 4 брзини. Можете да ја изберете вистинската брзина како што сакате. Покрај тоа, вентилаторот на вратот може да се наплаќа СО USB полнење или батерија, што е погодно. Вентилаторот за вратот е најдобриот избор за подароци на семејството и пријателите во текот на летото.Спецификација : Тип На Ставка : Материјал На Вентилаторот На Вратот : Пластика, Електронскимодел : QC40 Power : 3 WInput Напон : 5v1abattery Тип : Вграден Во 1800mah Листа На Литиумски Батерии : 1 x Fan1 x Кабел За Полнење1 x Упатство за Употреба.

Особините

Item Type:
 Neck Fan
Product Material:
Plastic, Electronics
Model:
QC40
Power:
3W
Input Voltage:
5V1A
Battery Type:
Built in 1800mah Lithium Battery
Package List:
1 x Fan1 x Charging Cable1 x User Manual

Купувачите избираат и