0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Sartorius Quintix 125d-1s Semimicro аналитичка рамнотежа 60/120 g x 0.01/.1 mg, Интер Кал

Sartorius Quintix 125d-1s Semimicro аналитичка рамнотежа 60/120 g x 0.01/.1 mg, Интер Кал

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Димензии на пакетот : 22.0 "L x16.0" W X20.0 "H. Тип на производ : лабораториски снабдување. Земја на потекло : Германија. Тежина на пакет : 24.0 bs. Димензии на пакетот : 22.0" L x16.0 "W x20.0" H. Тип на производ : Снабдување со лаборатории. Земја на потекло : Германија. Тежина на пакет : 24.0 bs. Новиот Sartorius Quintix поставува нови одредници во секој аспект за стандардни лабораториски салда : карактеристики, технологија, ергономски стил и, пред сè, целосно нов, лесен за оперативен дизајн на Quintix што помага да се направат работните текови многу поефикасни. Quintix е безбеден : тој ги исклучува грешките во мерење поради неточно работење и ја елиминира времето што одзема многу време на прилагодување на поставките. Фракциите од секундата се сè што е потребно за секој корисник да го прилагоди Quintix на специфични барања и да добие резултати што може да се следат многу побрзо од кога било.

Особините

Купувачите избираат и