0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
10000mah Преносни 6-Инчен Батерија Управувана Клип На Вентилаторот СО LED Светла, 63 Часа Макс Работно Време, USB Биро Вентилатор СО Флексибилни Статив 360 Ротирачки, Личен В?

10000mah Преносни 6-Инчен Батерија Управувана Клип На Вентилаторот СО LED Светла, 63 Часа Макс Работно Време, USB Биро Вентилатор

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Ако живеете на место каде што е жешко и има прекини на струја поради урагани. Ако сакате да бидете ладни за вашето бебе кога сте на отворено. Ако сакате да се оддалечите од топлината и да обезбедите ЛЕД фенер за време на кампувањето. Шинебела ФЛЕКСИБИЛЕН Вентилатор ЗА СТАТИВ МОЖЕ да ви помогне да ги решите горенаведените проблеми!. 6-инчен Компактна Големина но, Супер Силен Проток на Воздух. 10000мах Огромна Батерија. Долго Работно Време до 63 Часа Максимум. Супер Сосема, Низок Шум Во Близина на 8d B. Ротација Од 360 Степени. 2а Брзо Полнење. 3 Режими Светла. Батерија : Литиум Полимерна Батерија (10000мах). Материјал : АБС + ПП. Влез : 5 V/2А. Сечилото : 5 Ножеви. Брзина На Ветерот : 4 Поставки. Време На Полнење : 7-8 Часа. Работно време : 14-64 часа. Мотор : Бакар Без Четки Мотор. 1 * Главата На Навивачот. 1* статив. 1* Орев. 1* УСБ-Кабел (31,5 инчи). 1*Упатство За Употреба. Повеќе од само вентилатор, но и столна ламба, ламба за кампување или фенерче. Независни копчиња за префрлување, ЛЕР фенерот може да се користи сам. 12 ЛЕД фенер, полесен од другите вентилатори. Должина : 5,9 инчи. Висина : 15 инчи. Зошто изберете Вентилатор На Шинебела : .

Особините

Купувачите избираат и