0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Чевли за момчиња широка ширина бебе девојчиња момчиња меки мали деца чевли за новороденчиња пешаци за новороденчиња

Чевли за момчиња широка ширина бебе девојчиња момчиња меки мали деца чевли за новороденчиња пешаци за новороденчиња

DEN 156.48
Во форма достапна за нарачката

Износот

100% полиестер. Увезени. 【Гума ѓон】-non slip, мека, отпорна на абење.Сексот и удобниот PU горниот и дишениот внатрешен материјал и тврдото дно гума ѓон, без флуоресцентно средство, не. Ткаенината е и. Дизајн за прицврстување на лесни широко распространети со мерачи на мерачи, лесен за ставање и исклучување, проверете дали чевлите се цврсто фиксирани на малите стапала. Сосема костум за бебиња Грилс момчиња за новороденчиња деца деца деца да ги носат. 【Gurantee】-Ве молиме, контактирајте не ако имате било какво барање и предлог. Големина на Совет-Возраста е за вашата референца, ве молиме измерете ги нозете на бебето за да одговара на должината на чевлите. Ако вашето бебе има ситни нозе, можеби ќе треба да изберете големина. Благодарам. Гума ѓон. Безбедносна поддршка- гума ѓон со патики за одење без лизгање, падови за бебиња и обезбедуваат добра поддршка, полесно за скокање и искачување. Помогнете му на бебето да прошета и да ги намали падовите. Севести безбедни новороденчиња чевли за креветчиња. Пол : Девојки за девојчиња Горниот материјал : Тип на пукалозност : Кука и гледање на кука : Обичен, мода, содржина на партипација : 1 пар чевли за бебиња : должина на инсол = должина на стапалото+0,8cm ознаката на големината на чевлите е број на кинеска големина. Оставете грешка од 1-3мм поради грешка поради Рачно мерење. Топол потсетник : Различни стилови на чевли, ве молиме изберете ја големината според типот на стапалото. Поставување на светлина или поставување на приказ, ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата. Боја : Лубеница Црвена големина : 9 месеци Промоциите можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Особините

Купувачите избираат и