0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Најдобар адаптер за наизменична струја за SVP TPC-0926 TPC0926 9-инчен Android таблет таблет компјутер за напојување Полнач за напојување PSU

Најдобар адаптер за наизменична струја за SVP TPC-0926 TPC0926 9-инчен Android таблет таблет компјутер за напојување Полнач

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. Ви благодарам!. Најдобри адаптер за наизменична струја за SVP TPC-0926 TPC0926 9-инчен Android таблет компјутер за напојување на кабел за напојување PSU. Најдобри адаптер за наизменична струја за SVP TPC-0926 TPC0926 9-инчен Android таблет компјутер за напојување на кабел за напојување PSU.

Особините

Купувачите избираат и