0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Бебе ќебе - 30 x 40 - Ден на независност Пинк Камо Американско знаме Патриотско супер меко бебе ќебиња за момчиња девојчиња | Примање ќебе | Идеално за новороденчиња, кр?

Бебе ќебе - 30 x 40 - Ден на независност Пинк Камо Американско знаме Патриотско супер меко бебе ќебиња за момчиња девојчиња

DEN 665.60
Во форма достапна за нарачката

Износот

Разновидност за мир на умот. Тоа е 30 "x 40" - ова ќебе за девојче е совршено за да го напика вашето малечко во шетач, или да се залепи во торба за пелена (и користењето како импровизирана подлога за промена ако е потребно) и тоа е машинско миење без пилиња. Поместо за повеќе грицки . Ова супер меко бебе ќебе е направено од кадифен фланел, што го прави ултра мек за време на стомакот со бебиња, и snuggly за мали деца. Класичен дизајн за кој било декор на бебиња. Чистиот и едноставен дизајн оди со која било расадник и победи 'и победи' t се датира со дизајни/слики што можат да испаднат од мода или да станат гребени и ќе стареат беспрекорно во негувано ќебе за дете. Подарок без стрес. Бидете давател на подароци за шампион, без разлика дали е за малку или за мајка со овие подготвени -made baby shower gifts. If you're not completely satisfied, simply return it for a full refund - no questions asked. You deserve to be comfortable - and worry free. MATERIAL : Soft lightweight fuzzy warm fluffy cozy and plush flannel fleece. Unique и симпатичен дизајн за новородени момчиња /девојчиња /новороденчиња /неутрални пола. За цела сезонска употреба, особено пролетно лето и есен. Големина : 30'''x40 '' Преносен за разни намени и места : автомобил, лулка, креветчето, шетач, креветче, кревет, затворен, на отворено, патување, промена на пелена за бебиња, канцеларија дремени и др. / девојчиња / момчиња / новороденчиња / мали деца / миленичиња / кучиња / мачки итн. Божиќ / роденден / нова година / примање или подароци за туширање за бебиња. Лесно одржување, машина за перење и суво. КК провери пред пратката. Пронаоѓањето на совршен подарок за бебиња може да биде тешко. За претстојниот туш, може да има голем притисок да изберете нешто што вашиот пријател ќе го сака (и да го користи). За родителите, вашето малечко е целиот ваш свет, затоа сакате да добиете нешто што тие ќе бидат : Loveубовта Cherish се чувствувате утешно и заштитено како го барате тоа? После размислување, доаѓа идеја за вас - ќебиња. Има само нешто безвременско за бебињата и ќебињата. Без разлика дали станува збор за „woobie“, „binkie“, „lovie“, „минки“ или „празно“, сите деца сакаат ќебиња.

Особините

Купувачите избираат и