0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
QKAIFRYSUG 3 Парчиња Нерѓосувачки Челик Тешки Синџир Куче Обука Задави Јака За Одгледување Кучиња

QKAIFRYSUG 3 Парчиња Нерѓосувачки Челик Тешки Синџир Куче Обука Задави Јака За Одгледување Кучиња

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

ВРВЕН КВАЛИТЕТ - кучешката јака е заварена со аргон и хромирана за максимална јачина и издржливост, нема лесно оцрнување, ' рѓа или кршење. Се препорачува за професионална обука. ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ГОЛЕМИНАТА - пред употреба, ве молиме измерете го вратот на кучето и додадете 2 -3 инчи за почетната должина на јаката за Прилагодување. ДИЗАЈН ИДЕЈА-Дизајн за затегнување под напнатост, поправете го погрешното однесување со повлекување на поводник со нежни, но ефективни повратни информации. Совршени синџири за задави за мали средни или големи кучиња. ЛИЗГАЧКА ЈАКА, БЕЗ оцрнување, ' рѓа или пауза, задави/јака за обука на кучиња е одлична за нежна контрола, одлична за јака за Домашни Миленици од питбул германски Овчар Стафордшир Териер. ЦЕЛОСНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО - ако имате било каков проблем во врска со јаката за обука на кучиња, или не сте задоволни со купувањето од која било причина, слободно контактирајте не преку е-пошта. вашето целосно задоволство е наш главен приоритет. ВРВЕН КВАЛИТЕТ - кучешката јака е заварена со аргон и хромирана за максимална јачина и издржливост, нема лесно оцрнување, ' рѓа или кршење. Се препорачува за професионална обука. ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ГОЛЕМИНАТА - пред употреба, ве молиме измерете го вратот на кучето и додадете 2 -3 инчи за почетната должина на јаката за Прилагодување. ДИЗАЈН ИДЕЈА-Дизајн за затегнување под напнатост, поправете го погрешното однесување со повлекување на поводник со нежни, но ефективни повратни информации. Совршени синџири за задави за мали средни или големи кучиња. ЛИЗГАЧКА ЈАКА, БЕЗ оцрнување, ' рѓа или пауза, задави/јака за обука на кучиња е одлична за нежна контрола, одлична за јака за Домашни Миленици од питбул германски Овчар Стафордшир Териер. ЦЕЛОСНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО - ако имате било каков проблем во врска со јаката за обука на кучиња, или не сте задоволни со купувањето од која било причина, слободно контактирајте не преку е-пошта. вашето целосно задоволство е наш главен приоритет. Димензија : -вкупна должина од 20 инчи и дијаметар на врската од 2,5 мм, прилагодлив од 15,5" на 18". -Вкупна должина од 22 инчи и дијаметар на врската од 3 мм, прилагодлив од 17,5" на 20". -Вкупна должина од 24 инчи и дијаметар на врската од 3,5 мм, прилагодлив од 19" на 21,5". Се препорачува да се користат 2,5 мм ЗА 5 КГ-20 КГ. Поради мерењето имаат 1-3см грешка. За јаката на синџирот на кучиња.

Особините

Купувачите избираат и