0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Мини Топката Главата Статив Адаптер 1/4 Инчен Завртка Со Антислип Заптивка Заградата Може Да Ротира 360° Странично Алуминиумска Легура ЗА SLR Камера

Мини Топката Главата Статив Адаптер 1/4 Инчен Завртка Со Антислип Заптивка Заградата Може Да Ротира 360° Странично Алуминиумска

DEN 1355.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Изработен од легура на алуминиум, тој е многу силен, а горната гумена подлога се користи за да се спречи гребење на екранот. Заградата може да ротира 360° странично и да навали 140° и може слободно да застане на која било позиција. Тоа му овозможува на снимателот да има подобра контрола според потребите на различни сцени за снимање. Основата на плочата за брзо ослободување е опремена со заптивка против лизгање за ефикасно да спречи лизгање на камерата. Главата на топката е компактна, лесна и удобна за носење. Може да се стави во торба или џеб, а потоа да се извади кога ќе се користи. Изработен од легура на алуминиум, тој е многу силен, а горната гумена подлога се користи за да се спречи гребење на екранот. Заградата може да ротира 360° странично и да навали 140° и може слободно да застане на која било позиција. Тоа му овозможува на снимателот да има подобра контрола според потребите на различни сцени за снимање. Основата на плочата за брзо ослободување е опремена со заптивка против лизгање за ефикасно да спречи лизгање на камерата. Главата на топката е компактна, лесна и удобна за носење. Може да се стави во торба или џеб, а потоа да се извади кога ќе се користи. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Глава На Топката На Камерата : Тежина Од Легура На Алуминиум : Прибл.54g/1.9 oz Interface : 1/4in Завртка, Листа Mount Package : 1 x Топката Head1 x Wrench Note1. Ве молиме дозволете 0-2 см грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Особините

Item Type:
Camera Ball Head
Material:
Aluminum Alloy
Weight:
Approx.54g/1.9oz
Interface:
1/4in Screw, Mount
Package List:
1 x Ball Head
1 x Wrench:
Note:
1. Please allow 0-2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Купувачите избираат и