0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
WWE BRESTLEMANIA XXI Стане Легенда-Xbox

WWE BRESTLEMANIA XXI Стане Легенда-Xbox

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Суперѕвезда глас-повеќе и коментар. Станете легенда преку Интернет Преку Xbox во Живо. Онлајн игра со четири играчи од глава до глава со повеќе типови натпревари и поддршка за гласовен разговор. Нова онлајн креирај-а-појас функција ќе го промени жанрот на борење. Еволуција На карактерот Уникатниот режим на приказна за градење карактер ви овозможува да го надградите изгледот, способностите, влезот, костимите и сетот на Вашата Суперѕвезда додека се обидувате да го освоите Шампионатот во Тешка Категорија WWE. Суперѕвезда глас-повеќе и коментар. Станете легенда преку Интернет Преку Xbox во Живо. Онлајн игра со четири играчи од глава до глава со повеќе типови натпревари и поддршка за гласовен разговор. Нова онлајн креирај-а-појас функција ќе го промени жанрот на борење. Еволуција На карактерот Уникатниот режим на приказна за градење карактер ви овозможува да го надградите изгледот, способностите, влезот, костимите и сетот на Вашата Суперѕвезда додека се обидувате да го освоите Шампионатот во Тешка Категорија WWE.

Особините

Купувачите избираат и