0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
lasenersm 1 парче пролетна алатка мотоцикл пролетна кука пролетна алатка за влечење t-кука алатка за влечење пролетна алатка за кука за моторцикл картички велосипед АТВ

lasenersm 1 парче пролетна алатка мотоцикл пролетна кука пролетна алатка за влечење t-кука алатка за влечење пролетна алатка

DEN 111.52
Во форма достапна за нарачката

Износот

Направено од квалитетен метал, издржлив. Големина : 6,89*3,15 инчи (175*80 mm); Боја : Црна. Лесен за употреба, пролетта може брзо да се отстрани или инсталира. Широко се користи за инсталирање и отстранување на изворите на сопирачките, изворите на издувните цевки, страничните извори на заграда, седиштето на вентилот или изворите за фиксирање на резервоарот за гориво, изворите на централните држачи и други извори на дострех. Дизајн со рачка на ергономијата, обезбедува удобност, поддршка и цврста зафат, помага во намалување на заморот на раката. Погодно е за картички, велосипед, моторцикл, АТВ, автомобил и така натаму. Пакет вклучува : 1 парче пролетна алатка ● Направено од квалитетен метал, издржлив. ● Големина : 6,89*3,15 инчи (175*80 mm); Боја : Црна ● Лесна за употреба, пролетта може брзо да се отстрани или инсталира. Широко се користи за инсталирање и отстранување на изворите на сопирачките, изворите на издувните цевки, страничните извори на држачи, изворите за фиксирање на резервоарот за вентили или резервоарот за гориво, изворите на централните држачи и други извори на дострех. Значи. Ова е неизбежно, ве молиме разбирање! 2. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење.

Особините

Купувачите избираат и