0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Занаетчиска loveубов шарена Зардози Везење нето -гранична чипка 9,2 јарди/8,5 метри за Saree Bluze Dupatta Lehenga Sweating Designing занаети итн.,

Занаетчиска loveубов шарена Зардози Везење нето -гранична чипка 9,2 јарди/8,5 метри за Saree Bluze Dupatta Lehenga Sweating

DEN 288.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

* Шарена мрежа за везови на Зардоси, гранична чипка може да се користи за дупати, граници на сари, блузи, лехенга и други етнички традиционални носења. * Оваа чипка може да се користи и при дизајнирање занаетчиска работа и за разни проекти за занаетчиство. * Пакетот вклучува : 9,2 дворови /8.5 MTR чипка. * Врховен квалитет Дори за совршено одговара на вашите барања за дизајн. * Шарена мрежа за везови на Зардоси, гранична чипка може да се користи за дупати, граници на сари, блузи, лехенга и други етнички традиционални носења. * Оваа чипка може да се користи и при дизајнирање занаетчиска работа и за разни проекти за занаетчиство. * Пакетот вклучува : 9,2 дворови /8.5 MTR чипка. * Врховен квалитет Дори за совршено одговара на вашите барања за дизајн. Шарена нето -гранична чипка за вез на Зардоси е многу користена во дизајнирањето на костумот сари лехенга блуза дупата и исто така во занаетчиската работа. Оваа чипка ја прави вашата облека да изгледа традиционално прекрасна. Достапно во светли и пастелни нијанси за да одговараат на вашите барања за дизајн.

Особините

Купувачите избираат и