0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Манга трепки - чиста лента за шилести аниме -трепки, 3Д лажни трепки природен изглед, јапонски трепки кластерски манга трепки индивидуални, еднократни трепки за лен?

Манга трепки - чиста лента за шилести аниме -трепки, 3Д лажни трепки природен изглед, јапонски трепки кластерски манга трепки

DEN 159.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

есно извадете ги лажните трепки од послужавникот со помош на пинцети 2. ❤ 【Не само во посебни денови - можете да ги носите на фестивалот славење, снимање на косплеј, дури и да работите, датирате, да се дружите со идејата дневна шминка. Чувајте ги трепките во оригиналното пакување за да ги зачувате своите спецификации за форма и интегритет : Име на бренд : Сикис Материјал : 100% рачно изработена корејска синтетичка влакна манга трепки Боја : црни ленти со ленти со јасна должина на опсегот : 10-15мм стилови : природно, секси, волуменско, драметичко еднократно : До 15 пати носат со соодветна лента за нега : чиста лента, тенка и мека амбалажа : луксузна фенси кутија за подароци што ќе ги добиете : 4 пара 100% рачно изработени транспарентни опсези аниме трепки. Широкиот од 0,1 см чиста лента за камшик ќе им овозможи на природните лажни трепки да се мешаат во сопствените реални трепки за очи совршено, 100% рачно изработени, лесни и меки. ❤ 【Манга индивидуални изгледи трепки】 7 кластери класични мудрости измешани со 6 кластери вкрстени индивидуални wisps, создавајќи уникатни лажни трепки од манга, полнота на очите и ви помагаат да создадете шармантни трепкања. Немојте да бидете загрижени ако не се подготвени со предметот! Слободно можете да не контактирате. ❤ 【Невидлива чиста лента за камшик】 Кога девојките ќе започнат да пробаат чисти трепки на опсегот, тие ќе се за inубуваат во нивниот природен ефект. Кажете ни дали се појави некој проблем, ние секогаш сме тука да помогнеме!. ❤ 【Невидлива чиста лента за камшик】 Кога девојките ќе започнат да пробаат чисти трепки на опсегот, тие ќе се за inубуваат во нивниот природен ефект. Како да се примени Сикис чиста лента Природна манга аниме лажни трепки 1. Кажете ни дали се појави некој проблем, ние секогаш сме тука да помогнеме!. ги пренесува корените напред и назад со кривата на трепките за да ги натераат да одговараат на кривата на очниот капак 3.Призирајте тенка лента со лепак за камшик по лентата и почекајте го Glueto да стане лепенка 4. Поставете ја лентата за камшик што е можно поблиску до вашата линија за камшик и држење е безбеден 5.

Особините

Купувачите избираат и