0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Чувар за Повеќекратна Употреба 30оз Гимнастичар, Пензиониран, За Мажи Жени, Присутни Од Соработници, Гимнастичар Од Нерѓосувачки Челик За Чувар

Чувар за Повеќекратна Употреба 30оз Гимнастичар, Пензиониран, За Мажи Жени, Присутни Од Соработници, Гимнастичар Од Нерѓосувачки

DEN 582.40
Во форма достапна за нарачката

Износот

Чувар Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблер. Вакуум изолирани гимнастик со капак. Пијалоците ОСТАНУВААТ ладни или топли на пареа ВО текот на ЦЕЛИОТ ДЕН. Совршено за топло кафе наутро, ладни пијалоци во текот на целиот ден или вино на крајот на ноќта. Чува топли пијалоци топли и ладни пијалоци ладни. Однесете ја оваа гимнастичарка насекаде. Вашиот пијалок ќе остане на совршена температура, дури и ако е оставен во автомобилот цел ден. Совршено за кафе во зима или ладно кафе во лето. Миење раце само. Материјал : нерѓосувачки челик/прашок слој. Совршено 30оз изолирани нерѓосувачки челик тамблер За Чувар. Нашата нова гимнастика од нерѓосувачки челик ќе ги одржува вашите пијалоци топли или ладни. Се вклопува веднаш во држачот за чаши на вашиот автомобил, што го прави совршена чаша за носење со вас во движење или кога работите со децата.

Особините

Купувачите избираат и