0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Давиту Ац Мотор-СКМ75ГБ123Д СКМ100ГБ123Д СКМ75ГБ128Д СКМ100ГБ128Д СКМ50ГБ123Д СКМ75ГБ12Т4 СКМ145ГБ123Д -

Давиту Ац Мотор-СКМ75ГБ123Д СКМ100ГБ123Д СКМ75ГБ128Д СКМ100ГБ128Д СКМ50ГБ123Д СКМ75ГБ12Т4 СКМ145ГБ123Д -

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Брзина : СКМ145ГБ123Д. Сертификација : се. Фаза : Еднофазна. Број на модел : СКМ75ГБ123Д. фреквенција : стандард. Брзина : СКМ145ГБ123Д. Сертификација : се. Фаза : Еднофазна. Број на модел : СКМ75ГБ123Д. фреквенција : стандард. Специфики на ставката : Сертификација : цефаза : еднофазен број на модел : Скм75гб123дфреквенција : стандардна излезна моќност : стандарден напон : стандардна ефикасност : стандарден тип : стандардна функција за заштита : стандард.

Особините

Купувачите избираат и