0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Shortsенски шорцеви за пешачење за голф Брзи суви 5 инчи високи шорцеви за истегнување на половината со џебови лесни за жени случајно лето

Shortsенски шорцеви за пешачење за голф Брзи суви 5 инчи високи шорцеви за истегнување на половината со џебови лесни за жени

DEN 335.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

100% најлон. Увезени. 【Брза сува и лесна ткаенина】 Дише и брза суво ткаенина обезбедува удобност и подвижност. Издржлив отпорен на вода завршува со одвраќање на светлиот дожд. 【Плетена еластична лента за половината од 2,5】 2,5 "со јамки со појас, ја покрива стомакот и обезбедува компресија и поддршка за половината. Двојни прилепувања и поштенски мува за лесно абење. 【5 џебови】 Голф -шорцевите имаат 5 џебови. 2 предни џебови и 2 капки -Во џебовите лесни за складирање дневно. Директна сончева светлина. 【Разновидни прилики】 5 -инчни пешачки шорцеви со странични парчиња е погодна за пешачење, голф, искачување, одење, тренингот, риболов, атлетско, градинарство, патување, одмор и случајно лето.

Особините

Купувачите избираат и